ХРФПП розпочав серію семінарів

ХРФПП розпочав серію семінарів

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва розпочав серію навчально-консультативних заходів  у 2017 році з проведення комплексного семінару на тему: «Актуальні питання ведення підприємницької діяльності у 2017 році», який відбувся 26 січня 2017 року.

Захід  відвідали біля 90 осіб серед представників малого та середнього бізнесу, а також тих, хто бажає розпочати власну справу.

Серед усіх нововведень  податкового законодавства, які роз’яснювались представниками Головного управління ДФС у Харківській області найбільшу зацікавленість та додаткові питання викликали аспекти сплати та нарахування ЄСВ, податку на прибуток, обчислення та сплати податку на нерухоме майно, та деякі нюанси спрощеної системи оподаткування.

У другому блоці семінару начальник управління з питань праці Держпраці у Харківській області Гончарова Юлія довела до відома присутніх підприємців інформацію щодо випадків здійснення фальшивих перевірок стосовно виконання норм трудового законодавства.

З метою попередження та недопущення таких випадків, представниця ГУ Держпраці дуже детально розповіла присутнім на які деталі вони повинні звертати увагу у випадках, коли до них прийшли на перевірку. А головне, у разі сумніву обов’язково звертатись безпосередню до ГУ Держпраці у Харківській області.

Крім того, дуже велику кількість питань серед присутніх викликали особливості трудового законодавства, які діють з 2017 року.

Підводячи підсумки заходу, директор Фонду Ксенія Лухіна запропонувала присутнім висловити побажання щодо тематики майбутніх семінарів, які цікавлять представників бізнесу та відповідь на які питання допоможе їм у здійсненні господарської діяльності.

Крім цього, вона проаносувала проведення наступного курсу «Школи малого бізнесу (II рівень)», який відбудеться протягом  лютого-березня 2017 року.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий