Підприємців Чугуївщини ознайомили з актуальними аспектами ведення бізнесу

Підприємців Чугуївщини ознайомили з актуальними аспектами ведення бізнесу

04 листопада 2016 року у м. Чугуїв відбувся черговий виїзний семінар, організований Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та ХОГО «Асоціація приватних роботодавців». Кустова зустріч із представниками малого та середнього бізнесу пройшла у форматі бізнес-семінару на базі Чугуївського Центру зайнятості.

В ході зустрічі, заступником директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Оленою Колмик була презентована нова Програма підтримки малого та середнього підприємництва Харківської області, визначені основні напрями її діяльності.

В свою чергу, Президент ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак та директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва Ксенія Лухіна інформували учасників заходу про існуючі можливості отримання фінансової та консультативної підтримки бізнесу за допомогою міжнародних донорів та за рахунок коштів обласного бюджету.

Зокрема, Олександр Чумак зробив акцент на можливостях для бізнес-асоціацій, виділивши такі програми, як CIPE, COSME, ПРООН, Фонд «Відродження».

«В рамках VIII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» між ХОДА, Харківською обласною громадською організацією «Асоціація приватних роботодавців» і Представництвом Центру міжнародного приватного підприємництва в Україні (CIPE) був підписаний меморандум про співпрацю. Головна мета підписання документа — сприяння розвитку малого і середнього підприємництва Харківської області через підтримку діяльності місцевих бізнес-асоціацій та інших об’єднань підприємців. Також дія меморандуму буде спрямована на сприяння ініціативам підприємців Харківської області щодо запобігання і протидії корупції в питаннях ведення бізнесу.», — зазначив Олександр Чумак.

«Ми будемо працювати в напрямку сталого економічного розвитку області через підтримку бізнес-асоціацій. У CIPE є відмінна програма, яка спрямована на підготовку лідерів бізнес-асоціацій щодо їх інституційної стійкості, формування бізнес-мережі і консолідації бізнесу в регіоні», — сказав пан Чумак.

Крім того, усі бажаючі отримали змогу задати питання експертам з Державної фіскальної служби України у Харківській області та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий