Економічні можливості постраждалим від конфлікту

Економічні можливості постраждалим від конфлікту

19 грудня 2016 року представники Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва взяли участь у регіональному форумі «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», під час якого було презентовано новий проект USAID, що реалізуватиметься у Харківській, Вінницькій, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій та Житомирській областях.

Проект USAID працюватиме у двох напрямках: сприяння створенню нових робочих місць і розвиток навичок осіб, постраждалих від конфлікту, а також розвиток малого бізнесу. В рамках проекту в області буде створено Центр підтримки бізнесу на базі неурядової організації Харківський обласний гендерний ресурсний центр (Центр ґендерної культури). Центр проводитиме навчання для бажаючих започаткувати власну справу, надаватиме гранти для реалізації найкращих бізнес-планів, здійснюватиме подальший супровід новостворених підприємств та існуючих підприємств, які співпрацюватимуть з Проектом. За підтримки Проекту ці підприємства працевлаштовуватимуть ВПО та інші пріоритетні категорії громадян, такі як демобілізовані військовослужбовці, жінки, люди з інвалідністю та ін. Передбачається, що Центр підтримки бізнесу запрацює ще до кінця року і здійснить перший набір слухачів на свої тренінги вже у січні-лютому 2017 року, а «Бізнес Арена» надаватиме їм консультаційний супровід.

Більш детальну інформацію щодо умов участі у Проекті, а також анкету учасника ви можете  завантажити за допомогою цього посилання http://www.uwf.org.ua/news/1241

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий