Фонд проводить роз’яснювальну роботу в районах області

DSC_9082

В рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки Департаментом економіки і міжнародних відносин ХОДА спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та за участю ХОГО «Асоціації приватних роботодавців»  з 1 по 8 листопада був проведений перший етап виїзних кустових зустрічей з представниками  малого та середнього бізнесу районів Харківської області.

Зокрема, зустрічі відбулись для підприємців Дергачівського, Золочівського, Печенізьського, Валківського, Коломацького та Нововодолазького районів області.

Губернатор Харківської області Світлична Ю.О. тримає на постійному контролі належну реалізацію заходів регіональної Програми підтримки малого та середнього бізнесу, адже практика виїзних семінарів є невід’ємною частиною Програми та наглядно демонструє її дієвість.

Завдяки спільним зусиллям органів влади та громадськості у суб’єктів підприємницької діяльності в районах звилася можливість отримати відповіді на найбільш актуальні запитання. Спільно з представниками ХОДА, Фонду та «АПР» у заходах брала участь команда експертів Державної фіскальної служби України у Харківській області та Головного управління Держпраці у Харківській області, адже не секрет, що саме питання, пов’язані з оподаткуванням та легалізації заробітної плати та трудових відносин є найбільш затребуваними та болючими.

Крім того, під час семінарів підприємців ознайомили з можливостями  для розвитку бізнесу за рахунок міжнародної технічної допомоги, фінансово-кредитних та грантових програм підтримки сектору МСБ. Зокрема учасників поінформували про старт четвертої хвилі проекту «Новий відлік. Малі міста» та надали детальну інформацію щодо можливості отримання пільгового безвідсоткового кредитування за рахунок коштів обласного бюджету.

За словами директора ХРФПП Ксенії Меркулової, Харківська область має величезний потенціал розвитку МСБ, тому практика виїзних семінарів буде продовжена на постійній основі оскільки впровадження подібних заходів матиме відповідний  соціально-економічний ефект.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

essay writer for you
essay writing service pay for essay custom academic writing dissertation writing essay writing service paper writing service do my essay essay writing australia essay writer online writing paper buy essay essay writing essay writing service uk custom writing academic paper paper writer essay writing service do my essay
outsourcing provider most customizable ecommerce platform most popular ecommerce most popular ecommerce platforms most popular ecommerce platforms 2015 most popular ecommerce sites most popular ecommerce software most popular ecommerce software 2015 most popular shopping cart platforms most secure ecommerce platform
help with papers
Richard Rodgers Authentic Jersey