Курс «IT-інструменти для бізнесу» дійшов до фінішу

IMG_20170613_170308

ХАРКІВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ПІДПРИЄМНИЦТВА підвів підсумки унікального освітнього курсу для підприємців «IT-інструменти для бізнесу», який закінчився 14 червня 2017 року.

Під час курсу, який складався з 16 занять та охоплював найбільш важливі аспекти бізнесу, слухачі мали змогу в інтерактивній формі ознайомитись та застосувати на практичних заняттях різноманітні сервіси, платформи, методики та моделі для ведення власного бізнесу.

В якості бізнес-тренерів були присутні провідні фахівці в даній сфері:

Михайло Максимов — професіонал в сфері інформаційних технологій та бізнесу, представник кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Євгенія Середенко – коуч, директор івент-агентства, представник кафедри економічної кібернетики та прикладної економіки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Артем Корнієнко – аналітик, професійний інтернет-маркетолог.

Яна Попова – коуч у сфері управління персоналом та особистих якостей людини.

За підсумком зазначеного курсу підприємці отримали необхідні навички не тільки для ефективного використання сучасних ІТ-технологій, але і  стали ширше дивитись на існуючі можливості з урахування власних недоліків, слабких та навпаки сильних сторін.

Наприкінці слухачам курсу було вручено свідоцтва підвищення кваліфікації Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва.

Окремий вагомий внесок у забезпечені проведення даного курсу зробив Департамент економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації.

За словами директору фонду Ксенії Лухіной, даний курс викликав неабияку зацікавленість серед підприємницького кола, та не всі бажаючі мали змогу прийняти участь. В зв’язку з цим, ХРФПП восени планує повторне проведення подібного курсу, про що буде проанонсовано через офіційний сайт Фонду та соціальну мережу Fb.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий