Літня школа з написання проектних заявок на гранти програми «Горизонт 2020»

600

Проект RI-LINKS2UA оголосив набір учасників на літню школу з написання проектних заявок на гранти програми «Горизонт 2020», яка відбудеться з 25 по 28 вересня 2017 в м. Одеса.
Захід розрахований на молодих українських вчених (до 35 років), які зацікавлені в участі в програмі «Горизонт 2020» в одній з наступних областей: матеріалознавство, біотехнології, транспорт, наука для суспільства.
В рамках літньої школи експерти з європейських і українських організацій поділяться з учасниками практичними порадами щодо написання проектних заявок, вибору відповідних конкурсів, пошуку партнерів, а також управління профінансованими проектами.
Участь безкоштовна, також організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування (сніданок, обід).
Заявки на участь приймаються до 15 липня 2017 року. Всього буде відібрано 30 учасників.

Детальна інформація і форма подачі заявок розміщені на сайті проектуhttps://ri-links2ua.eu/object/event/376

Звертаємо Вашу увагу, що нові конкурси програми «Горизонт 2020» будуть оголошені восени 2017 року. Оскільки написання якісної грантової заявки є запорукою отримання фінансування, даний захід буде особливо корисним для тих, хто планує взяти участь у найближчих конкурсах.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

resume writing companies essays for sale online custom essay writer writing lab reports online essay summary and response essay urgent essay analytical essay conclusion blog writing service custom essay order order essay writing a good college essay best essay writing services research paper format paper masters essay writer helper