Роз’яснення основних вимог законодавства у галузі будівництва з питань пожежної безпеки

732748
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин ХОДА та за участю Головного управління ДСНС України у Харківській області планує проведення безкоштовного семінару для підприємців та тих, хто бажає розпочати власну справу, на тему: «Роз’яснення основних вимог законодавства у галузі будівництва з питань пожежної безпеки», який відбудеться 21 вересня 2017 року.
Початок заходу: 15.00 Тривалість 1.5-2 години.

В якості експертів-лекторів будуть присутні:

1. Самойлов Вячеслав Михайлович — начальник відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Харківській області підполковник служби цивільного захисту.
2. Бондаренко Михайло Юрійович — головний інспектор відділу нормативно-технічної роботи та контролю за системами протипожежного захисту та ліцензування управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Харківській області капітан служби цивільного захисту.
В рамках заходу планується висвітлення наступник питань:
1. Нові зміні в нормативно-правових актах, які набрали чинності у 2016-2017 роках.
2. Розгляд та погодження проектів містобудівної документації (генеральних планів населених пунктів та детальних планів території під окремі земельні ділянки).
3. Розгляд та надання пропозицій до проектної документації на відповідність вимогам з питань пожежної безпеки.
4. Надання висновків на закінчені будівництвом об’єкти, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми (СС2) та значними (СС3) наслідками.
5. Обговорення проблемних питань у будівельній галузі з питань пожежної безпеки.
Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.
Заявку учасника просимо надсилати на електронну пошту: economist@kharkiv.biz.ua або за телефоном 757-42-32
Місце проведення: площа Свободи 5, Держпром, 2 під’їзд, 2 поверх, Зал засідань
Чекаємо на ВАС!

 

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий