У Богодухівському районі відбувся виїзний бізнес-семінар

У Богодухівському районі відбувся виїзний бізнес-семінар

В рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки 10 листопада 2016 року у Богодухівському районі відбувся виїзний бізнес-семінар.  Захід був організований Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та ХОГО «Асоціація приватних роботодавців».

За словами заступника директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Олени Колмик,  нещодавно прийнята нова Програма підтримки підприємництва враховує основні пропозиції та зауваження представників бізнес-асоціацій, Фонду підтримки підприємництва, ІТ-кластеру, науки, страховиків, що дозволяє зробити з неї дійсно дієвий інструмент, націлений на реальну допомогу МСБ Харківщини.

В свою чергу, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва Ксенія Лухіна та Президент ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак розповіли про основні напрямки та пріоритети співпраці, зробивши акцент на консалтингових та фінансово-кредитних програмах підтримки бізнесу. Зокрема учасників поінформували про можливості отрмання грантової підтримки та пільгового безвідсоткового кредитуваня за рахунок коштів обласного бюджету.

За словами директора Фонду, одним з основних його завдань є консолідація зусиль влади та бізнесу.

«Нова Програма підтримки малого та середнього бізнесу надає нам багато можливостей для дієвої консалтингової, інформаційної та фінансово-кредитної підтримки підприємців. Наприклад, до фінансово-кредитної підтримки підприємців, згідно із програмою, планується залучати банківські та небанківські фінансові установи на умовах спрощення системи кредитування та мікрокредитування. На веб-сайті Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва буде створено розділ, який присвятять наявним програмам кредитування. Передбачає програма й освітні заходи. Зокрема, реалізацію проекту «Школа малого бізнесу», який вже кілька років допомагає усім бажаючим отрмати знання щодо ведення підприємницької діяльності. Також на постійній основі заплановано проведення семінарів, тренінгів і майстер-класів для тих, що бажають розпочати власну справу, у т.ч. для підприємців-початківців, учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.», — повідомила Ксенія Лухіна.

В якості експертів на семінарі виступили представники Державної фіскальної служби України у Харківській області та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області, які проінформували присутніх про діюче законодавство щодо оподаткування землі, нерухомого майна, отримання ліцензій на торгівлю підакцизними товарами, особливостями застосування реєстру розрахункових операцій (РРО), адміністрування єдиного соціального внеску, процедури реєстрації земельних ділянок, порядку надання земельних паїв учасникам АТО тощо.

 

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий