«Новий відлік. Малі міста»

Logo, Novij vidlik
Запрошуємо усіх, хто має бізнес-ідею та мріє реалізувати її у Харківській області, прийняти участь у четвертій хвилі проекту «Новий відлік. Малі міста».
Цей Проект спрямований на підтримку, започаткування, розвиток або відновлення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та членів їх родин, які проживають зараз у Балаклії, Чугуєві, Первомайському та Лозовій.
Мета проекту: забезпечення можливості влаштування та відновлення гідного життя у Харківській області, надання позитивного прикладу для інших вимушених переселенців та учасників АТО і членів їх родин, зниження напруженості на ринку праці Харківського регіону, шляхом підвищення самозайнятості, створення нових робочих місць завдяки розвитку підприємництва, створення постійного діючого «Центру підтримки підприємницьких ініціатив» для бізнесу в вище вказаних містах.
Що отримають учасники проекту:
• повний бізнес курс, знання отримані в ході якого допоможуть учасникам в запуску свого бізнесу від ідеї до її реалізації;
• професійну допомогу в написанні бізнес-плану;
• можливість презентувати готовий бізнес-план потенційним інвесторам і пошук пільгового кредитування;
• можливість знаходиться в бізнес-середовищі, обмін досвідом з учасниками подібних проектів.
Хто може стати учасником проекту:
а) ВПО;
б) воїни АТО і члени їх сімей;
в) мешканці місцевої громади.
Головна умова участі у проекті — наявність адекватної, життєздатною бізнес-ідеї та бажання відкрити власний бізнес в Харківському регіоні.
Проект включає в себе наступні види та напрямки діяльності та активностей:
• Проведення відбору учасників проекту (жовтень 2017 року).
• Проведення курсу бізнес-навчання з основ ведення малого бізнесу, бізнес-планування, дослідження ринку, основ ведення обліку на малих підприємствах, маркетингу та розвитку підприємницьких навичок (39 навчальних годин, жовтень-листопад)
• Менторський супровід учасників проекту під час написання власних бізнес-планів (листопад-грудень 2017 року).
Проведення конкурсу бізнес-планів учасників (грудень 2017 року).
Учасники проекту матимуть змогу подати свою бізнес ідею на відбір у проекті, пройдуть навчання, розроблять бізнес-плани, матимуть змогу отримати кваліфіковану допомогу від підприємців з великим досвідом діяльності та захистять свої ідеї на конкурсі.
Заявку на участь можна заповнити до 20 жовтня, якщо перейти за наступним посиланням
Проект реалізується за підтримки: Німецьким Товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ GmbH) та є частиною реалізації у Харківському офісі проекту Initiatives of the Infrastructure Programme for Ukraine Німецької федеральної компанії GIZ
Навчання будуть проведені:
м.Первомайський: Первомайський центр молоді «КОМОРА»
• м. Лозова: Лозівський міський центр молоді Управління освіти,молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області,
• м.Чугуїв: Громадська організація «Офіс розвитку громад», зустрічі будуть проходити на базі Молодіжний хаб «CITY»
• м. Балаклія: Молодіжний хаб Cube Youth Hub, м.Балаклія
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий