Зустріч із представниками малого та середнього бізнесу Валківського, Коломацького та Нововодолазького районів

Зустріч із представниками малого та середнього бізнесу Валківського, Коломацького та Нововодолазького районів

В рамках виконання Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки 31 жовтня 2016 року відбувся другий виїзний семінар, організований Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та ХОГО «Асоціація приватних роботодавців».

Кустова зустріч із представниками малого та середнього бізнесу Валківського, Коломацького та Нововодолазького районів пройшла у форматі бізнес-семінару на базі Валківської райдержадміністрації.

Як зазначила заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Олена Колмик,  у новій регіональній Програмі підтримки підприємництва враховані пропозиції, зауваження та конструктивні ідеї представників громадськості, науки, страховиків, бізнес-асоціацій, ІТ-кластеру, Фонду підтримки підприємництва, завдяки чому Програма відповідає вимогам сучасності. Саме тому, усі райони Харківської області мають врахувати нові вимоги при розробці власних програм підтримки МСБ.

В свою чергу, директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва Ксенія Лухіна розповіла про основні напрямки та пріоритети роботи Фонду, як основного виконавця Програми та зазначила, що їх належне виконання знаходиться під контролем голови Харківської облдержадміністрації Світличної Ю.А.

Президент ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак надав інформацію про діяльність Асоцації, зокрема щодо співпраці з такими міжнародними донорами як CIPE, COSME та Фонд «Відродження» для залучення міжнародної технічної допомоги.

Також у якості експертів на семінарі виступили представники Державної фіскальної служби України у Харківській області та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Під час заходу представники бізнесу та місцевих громад ознайомились з актуальними аспектами та нововведеннями податкового законодавства,  зокрема у сфері оподаткування землі, нерухомого майна, порядком отримання суб’єктами господарювання IV групи платників єдиного податку особливостями застосування РРО. Також була надана інформація щодо процедури реєстрації земельних ділянок, видачі свідоцтва на право власності на землю, порядку надання земельних паїв та виділення ділянок учасникам АТО.

Крім цього, присутні мали змогу задати окремі питання щодо ведення власного бізнесу та отримати кваліфіковану відповідь.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий