Презентація фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу за рахунок коштів обласного бюджету

kredit-na-otkrytie-biznesa-s-nulya

11 серпня 2017 року відбудеться «Презентація фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу за рахунок коштів обласного бюджету».

Учасники зустрічі дізнаються, що собою представляють мікрокредити, на який термін їх можна отримати, ознайомляться з умовами отримання мікрокредитування, дізнаються деталі конкурсу на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету.

Якщо ви хочете почати свою справу в сфері виробництва, переробки та збуту продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, в тому числі в сфері зеленого туризму, тоді дана презентація то, что нужно!

Даний конкурс проводить Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації за підтримки «Асоціації приватних роботодавців» в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки.

Експерт: Меркулова Ксенія — директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва.

Захід проводиться в рамках проекту «Новий відлік -3. Харків».

Проект реалізується за підтримки Міжнародний фонд «Відродження»

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/vc0UhQHu4zSTUEDO2

Местопроведеніе: пл. Свободи, 5. Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх.

Час: з 11:00 до 12:30

(057) 781-03-46, (099) 561-92-87, (068) 795-70-65

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

resume writing companies essays for sale online custom essay writer writing lab reports online essay summary and response essay urgent essay analytical essay conclusion blog writing service custom essay order order essay writing a good college essay best essay writing services research paper format paper masters essay writer helper