Презентація фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу за рахунок коштів обласного бюджету

kredit-na-otkrytie-biznesa-s-nulya

11 серпня 2017 року відбудеться «Презентація фінансово-кредитної підтримки малого та середнього бізнесу за рахунок коштів обласного бюджету».

Учасники зустрічі дізнаються, що собою представляють мікрокредити, на який термін їх можна отримати, ознайомляться з умовами отримання мікрокредитування, дізнаються деталі конкурсу на отримання безвідсоткового мікрокредиту за рахунок коштів обласного бюджету.

Якщо ви хочете почати свою справу в сфері виробництва, переробки та збуту продукції, придбання техніки, обладнання, інноваційних та енергозберігаючих технологій, будівництва і реконструкції виробничих приміщень, надання послуг, в тому числі в сфері зеленого туризму, тоді дана презентація то, что нужно!

Даний конкурс проводить Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації за підтримки «Асоціації приватних роботодавців» в рамках Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки.

Експерт: Меркулова Ксенія — директор Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва.

Захід проводиться в рамках проекту «Новий відлік -3. Харків».

Проект реалізується за підтримки Міжнародний фонд «Відродження»

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/vc0UhQHu4zSTUEDO2

Местопроведеніе: пл. Свободи, 5. Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх.

Час: з 11:00 до 12:30

(057) 781-03-46, (099) 561-92-87, (068) 795-70-65

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий