Для підприємців Дергачівського та Золочівських районів проведено безкоштовний бізнес-семінар

Для підприємців Дергачівського та Золочівських районів проведено безкоштовний бізнес-семінар

В рамках виконання Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки 02 листопада 2016 року відбувся третій виїзний семінар, організований Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації спільно з Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва та ХОГО «Асоціація приватних роботодавців».

Кустова зустріч із представниками малого та середнього бізнесу Дергачівського та Золочівського районів пройшла у форматі бізнес-семінару на базі Дергачівської райдержадміністрації.

Як повідомила заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації Олена Колмик, Дергачівський район є одним із найуспішніших в області, що підтверджено перевиконанням бюджету району більше, ніж у 2 рази. Подібні бізнес-семінари є дуже корисними для підприємців, оскільки надають можливість напряму задати питання експертам та отримати кваліфіковану відповідь, саме тому їх проведення закладено у заходи нової обласної Програми підтримки підприємництва.

В свою чергу, Президент ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» Олександр Чумак надав інформацію про діяльність Асоцації та розповів присутнім про можливості отримання фінансової та консультативної підтримки бізнесу завдяки таким міжнародними донорами як CIPE, COSME, Фонд «Відродження» та ін.

За словами Ксенії Лухіної  — директора Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, який є основним виконавцем Програми, основною задачею фонду є консолідація діяльності усіх виконавців та сприяння діалогу між владою та бізнесом.

У якості експертів на семінарі виступили представники Державної фіскальної служби України у Харківській області та Головного управління Держгеокадастру у Харківській області.

Під час заходу представники бізнесу та місцевих громад ознайомились з актуальними аспектами та нововведеннями податкового законодавства,  зокрема у сфері оподаткування землі, нерухомого майна, підакцизних товарів, порядком отримання суб’єктами господарювання IV групи платників єдиного податку особливостями застосування РРО, акцизних  Також була надана інформація щодо процедури реєстрації земельних ділянок, видачі свідоцтва на право власності на землю, порядку надання земельних паїв та виділення ділянок учасникам АТО.

 

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий