Школа малого бізнесу (І рівень)

shkola-malogo-biznesy

Шановні підприємці!

Увага! «Школа малого бізнесу»

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації з 27 вересня 2016 року запускають черговий спеціальний безкоштовний навчальний Курс підвищення кваліфікації для суб’єктів господарювання
«Школа малого бізнесу» (І рівень)
.

Програма  Курсу надає можливість для професійного розвитку, чіткого розуміння специфіки роботи в сфері підприємництва та поєднує в собі теоретичні знання, практичні завдання, розвиток ділових навичок і аналіз проблемних ситуацій, що дозволяє швидко засвоїти інформацію і застосувати свої нові знання на практиці.

Формат курсу «Школа малого бізнесу» – це семінарські заняття і тренінги з рішенням практичних задач, самостійна робота, консультування. Тривалість навчання – 10 занять,  2 рази на тиждень з 16-00 до 17-30.

Під час Курсу будуть висвітлені наступні теми:

  1. Бізнес-план, як основна складова успіху підприємницької діяльності.
  2. Основи оподаткування підприємницької діяльності. Спрощена і загальна система оподаткування: спільне та відмінне. Облік і звітність. Особливості застосування РРО.
  3. Особливості ведення бізнесу в 2016 році. Актуальні зміни в податковому, трудовому та земельному законодавстві.
  4. Трудові відносини у СПД, наймані працівники. Поняття, оформлення й оподаткування трудового договору.
  5. Менеджмент — управління підприємством. Управління персоналом. Лідерство.
  6. Маркетинг, управління продажами, його роль у підвищенні ефективності діяльності підприємства.
  7. Конкурентні стратегії — нестандартний погляд. Креативність у бізнесі.
  8. Веб-сайт — як інструмент представлення бізнес-ідеї: цілі та завдання сайту, основні правила його розробки. Сайт і мобільні пристрої. Просування бізнесу в соціальних мережах.
  9. Перевірки суб’єктів підприємницької діяльності контролюючими органами. Поняття і види перевірок. Повноваження контролюючих та правоохоронних органів при проведенні перевірок.
  10. Фінансово-кредитна підтримка підприємницької діяльності.

Тривалість навчання за програмою «Школа малого бізнесу» – 10 занять, 2 рази на тиждень з 16-00 до 17-30.

Навчання буде проходити за адресою: м. Харків, пл. Свободи 5, буд. Держпром, 2 під., 2 поверх (вхід через 1 або 3 під’їзди).

Заявку учасника просимо надсилати до 23 вересня 2016 року на електронну пошту: economist@kharkiv.biz.ua  або за телефоном: 757-42-32.