Основні вимоги законодавства у сфері техногенної безпеки до об’єктів підвищеної небезпеки

732748

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно з Департаментом економіки і міжнародних відносин ХОДА та за участю Головного управління ДСНС України у Харківській області планує проведення безкоштовного семінару для підприємців та тих, хто бажає розпочати власну справу, на тему: «Основні вимоги законодавства у сфері техногенної безпеки до об’єктів підвищеної небезпеки», який відбудеться 20 червня 2017 року.

Початок заходу: 16.00 Тривалість 1.5-2 години.

В якості експерта-лектора буде присутній:
Назаренко Володимир Юрійович — головний інспектор відділу техногенної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Харківській області майор служби цивільного захисту.
В рамках заходу планується висвітлення наступник питань:
1. Порядок проведення ідентифікації та облік об’єктів підвищеної небезпеки у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 956
2. Порядок проведення декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 956.
3. Розроблення та погодження планів локалізації і ліквідації аварій на об’єктах підвищеної небезпеки у відповідності до вимог ст. 11 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки N 2245-III.
4. Впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у відповідності до вимог ст. 53 Кодексу цивільного захисту та ДБН В.2.5-76:2014 «Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення».
Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.
Заявку учасника просимо надсилати на електронну пошту: economist@kharkiv.biz.ua або за телефоном 757-42-32
Місце проведення: площа Свободи 5, Держпром, 2 під’їзд, 2 поверх, Зал засідань
Чекаємо на ВАС!

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий