Від теорії до практики

18588669_1362698027146183_2645858922952548141_o

«Від теорії до практики» — під таким гаслом розпочався наступний етап спеціального курсу «ІТ інструменти для бізнесу».
Під час заняття 16 травня 2017 року Михайло Максимов ознайомив підприємців з можливостями та особливостями використання найбільш популярних торгівельних платформ ОLX та PROM.UA.
Ці сервіси дають можливість без зайвих зусиль та надмірної втрати часу на безоплатній основі розмішувати свої торгівельні пропозиції та цим самим збільшувати обсяги продажу.
Також лектор наглядно показав як працює сервіс Битрикс24 CRM: клієнти та продаж. Ця система об’єднує всі канали комунікацій з клієнтами: дзвінки, листи, звернення через соцмережі, з сайту, через веб-форми, оплату в 1С та інше. За допомогу цього IT-інструменту кожен бізнесмен має можливість відстежувати та аналізувати продаж у власній клієнтській базі.
Крім цього, експерт звернув увагу слухачів на функціонал спеціальних сервісів Trello та Worksection, які дозволяють керувати задачами та контролювати їх виконання в рамках окремих проектів та в цілому по персоналу компанії.
За підсумках заняття, кожному із учасників курсу було надане завдання спробувати функціонал кожного із сервісів та розмістити власну торгівельну пропозицію на платформах ОLX та PROM.UA.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий