Відбувся черговий семінар щодо змін у сфері пожежної та техногенної безпеки

IMG_20180321_150932

Враховуючи запровадження ряду новацій та змін вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва з Головним управлінням ДСНС України у Харківській області  21 березня 2018 року провели безкоштовний тематичний семінар для суб’єктів господарювання Харківської області.

Даний захід спричинив неабияку зацікавленість серед суб’єктів господарювання промислового сфері житлово-комунального господарства  та промислового сектору.

Найбільший інтерес у присутніх викликали нюанси проведення комплексних та позапланових перевірок.

Доповідачі Головного управління ДСНС України у Харківській області проінформували присутніх о функціонуванні пілотного модулю ІАС ДНК (http://ias.brdo.com.ua ) за допомогою якого кожний суб’єкт господарювання має можливість перевірити, чи включено його до проекту Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік). Цей ресурс сприятиме інформатизації суб’єктів господарювання та буде запобігати можливим корупційним діям.

Кім цього, присутніх було поінформовано щодо змін у періодичності проведення планових перевірок фахівцями ДСНСУ в залежності від ступеня ризику об’єкту.

Друга частина семінару була присвячена змінам в законодавстві України, щодо Порядку подання Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки. Були роз’яснені особливості подання зазначеної Декларації за допомогою електронного кабінету.

Довідково: Електронна послуга вже доступна через https://e-services.dsns.gov.ua/ і https://www.kmu.gov.ua/ua/services. Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні.

За словами директора ХРФПП Ксенії Меркулової подібні семінари є необхідною передумовою інформатизації та дають можливість налагодження двостороннього зв’язку між контролюючими органами та суб’єктами господарювання.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий