Зустріч з підприємцями Краснокутського району

33308718_1727172380698744_2639745612324536320_n

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва спільно із партнерами продовжує інформаційно-консультаційну роботу серед суб’єктів господарювання районів Харківської області.
Так, 22 травня відбулась робоча зустріч з представниками підприємницького кола у Краснокутському районі, яка була присвячена існуючим фінансовим можливостям для започаткування та розвитку бізнесу в малих містах та сільській місцевості. Даний захід відбувся в рамках виконання Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки.
Маємо зазначити, що перший візит представників Фонду та його партнерів до Краснокутського району виявив неабияку зацікавленість серед підприємців, представників фінансових установ та місцевого самоврядування району.
Під час зустрічі, директор ХРФПП Меркулова Ксенія надала детальну інформацію щодо можливості отримання пільгового безвідсоткового кредитування за рахунок коштів обласного бюджету.
Президент ХОГО «Асоціації приватних роботодавців» Олександр Чумак проінформував присутніх про старт та умови участі у шостій хвилі проекту «Новий відлік. Малі міста», а також про можливості сільськогосподарської кооперації не тільки фермерів, але й невеликих приватних подвір’їв.
У другому блоці заходу Олег Драгунов який є досвідченим фахівцем у сфері оподаткування та водночас керівник Харківського агентства місцевого економічного розвитку, приділив особливу увагу питанням, пов’язаним з перевірками контролюючими та фіскальними органами приватних підприємців.
Кожен із присутніх мав можливість поставити власне питання та отримати вичерпну відповідь.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий