Зустрічь з представниками бізнесу у Вовчанському районі

33387582_1730026673746648_1240901976930123776_n

Продовжуючи інформаційно-роз’яснювальну  компанію серед підприємницького кола районів області, 24 травня відбулась робоча зустріч у Вовчанскому районі.

Під час заходу, який проходив у формі семінару, підприємців ознайомили з можливостями  для розвитку бізнесу за рахунок міжнародної технічної допомоги, фінансово-кредитних та грантових програм підтримки сектору МСБ. Директор ХРФПП Меркулова Ксенія надала детальну інформацію щодо можливості отримання пільгового безвідсоткового кредитування за рахунок коштів обласного бюджету.

Крім цього, Олександр Чумак та Ксенія Меркулова приділили увагу освітнім програмам, бізнес-школам та інформаційним порталам які дають можливість на безкоштовній основі отримувати необхідні знання для ведення ефективної діяльності.

За словами директора ХРФПП Ксенії Меркулової, Харківська область має величезний потенціал розвитку МСБ, тому практика виїзних семінарів буде продовжена на постійній основі оскільки впровадження подібних заходів матиме відповідний  соціально-економічний ефект.

На заключному етапі присутні підприємці мали можливість обговорити проблемні питання та отримати правову допомогу.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий