Зустріч з суб’єктами господарювання Зміївського району

Зустріч з суб’єктами господарювання Зміївського району

Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва за підтримки ХОГО «Асоціації приватних роботодавців» розпочав новий 2018 рік із проведення 10 січня зустрічі з суб’єктами господарювання Зміївського району, яка була присвячена існуючим можливостям для започаткування та розвитку бізнесу в малих містах та сільській місцевості. Даний захід відбувся в рамках продовження виконання Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки. 
Під час зустрічі, директор ХРФПП Меркулова Ксенія надала детальну інформацію щодо можливості отримання пільгового безвідсоткового кредитування за рахунок коштів обласного бюджету.
Представники ХОГО «Асоціації приватних роботодавців» поінформували присутніх про старт четвертої хвилі проекту «Новий відлік. Малі міста» та умови участі.
У другому блоці зустрічі, експерти від Головного управління ДФС у Харківській області роз’яснили найбільш актуальні питання оподаткування землі та нерухомості, оскільки за рахунок цих надходжень суттєво наповнюються місцеві бюджети.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий